אתגרים בשפ"ע

מחלקת שפ"ע בניהולו של יוסי לוי ממשיכה לטפח את פני היישוב

במסגרת שיפור חזות המועצה לשנת 2017, משפרת מחלקת שפ"ע את חזות הגנים הציבוריים והטיילת במועצה. העבודות כוללות נקיון יסודי, ניקוז, שיקום פרגולות, תיקון והחלפת פינות ישיבה, החלפת תאורה ושיפור האסטטיקה באמצעות גיזום עצים וצמחיה, צביעת מעקות ומבנים, צביעה ושיפוץ ספסלי ישיבה, תיקון מדרכות והצבת שילוט חדש.
בתוך כך, לקראת פתיחת שנת הלימודים השלימה מחלקת שפ"ע בשיתוף פעולה עם מחלקות הנדסה ובטחון את מרבית ההכנות והעבודות במוסדות החינוך בעיר. במוסדות החינוך בוצעו עבודות צבע, התקנת מזגנים, החלפת גופי ונורות תאורה, תקרות אקוסטיות ועבודות נקיון, גינון וגיזום. מנהל מחלקת שיפור חזות המועצה, מר יוסי לוי:  "מרבית העבודות והפרויקטים אשר בוצעו ע"י מחלקת שפ"ע הקשורים להכשרתם ושיפוצם של מוסדות החינוך העירוניים לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה הסתיימו או עומדים לפני סיום. השנה נעשו עבודות בהיקף כולל של 1.2 מלש"ח וניתן לומר שאת התלמידים, המורים וההורים יקדמו מוסדות חינוך מחודשים המוכנים לקראתם באופן מיטבי. נוסף על כך מחלקת שפ"ע תחל השבוע בסימון וצביעה מחדש של סימוני הדרך והכביש המובילים אל כל מוסדות החינוך העירוניים כך שאת דרכם לפתיחת שנת הלימודים יעשו התלמידים בבטחה".

בתוכנית העבודה של מחלקת שפ"ע לשנה זו ישנם פרויקטים נרחבים לשיפור איכות החיים והסביבה ביישוב. חלק מן הפרויקטים מתבצעים בשיתוף והעסקת ילדי היישוב במסגרת המתנ"ס.

ראש המועצה, מר גבריאל נעמן סיכם: "מגיעות שפ"ע של ברכות ומחמאות לעובדים המסורים שבזמן קצר עד בלתי אפשרי השלימו את מרבית המשימות. מתוצאות העבודה וממראיה ייהנו כלל התושבים, תלמידים מורים והורים כאחד. כל המחקרים מוכיחים ומראים שסביבת לימוד ראויה משפרת את ההישגים הלימודיים. אנו גאים על כך שהפרויקטים הנרחבים שנעשו במהלך החופש הגדול, יתרמו ללא כל צל של ספק, למען קידומם של הנושאים הללו".