חדש חדש ונתחדש!

לקראת פתיחת שנה"ל הקרובה בוצעה והושלמה על פי תוכנית העבודה לשנת 2017, תוכנית בהיקף של מעל 500 אלש"ח לחידוש פני גני הילדים ברחבי היישוב, המשווה לחצרות הגנים מראה מרהיב ויוצרת סביבת לימודים נעימה. העבודות כוללות חידוש המבנים, תיקוני אחזקה כללית, חיפוי קירות מטבחי הגן בקרמיקה, חידוש והחלפת כלים סניטריים, מתקני משחקים בחצר והצללות, דשא סינטטי ופיתוח סביבתי של החצר לרבות ביצוע גינון חדש.

גננות וסייעות אשר פקדו את גני הילדים לאחר ביצוע העבודות, הביעו התפעלות מרמת הביצוע ומהפיתוח הפיסי של החצר.

בנוסף, בימים אלו הולך ונשלם מבצע לשיקום ושדרוג מבני וחצרות בתיה"ס היסודיים בשלומי. העבודות הינן בהיקף של 700 אלש"ח וכוללות שיפוץ חיצוני של המבנים, התקנת תקרות אקוסטית, מגרשי משחקים, גינון וחידוש מעקות ומתקני ישיבה ומשחקים, לרווחת התלמידים.

העבודות מתבצעות באמצעות אגפי ההנדסה, שפ"ע וביטחון.

ראש המועצה, מר גבריאל נעמן, סיכם: “מגיעות שפע של ברכות ומחמאות לעובדים המסורים שבזמן קצר עד בלתי אפשרי השלימו את מרבית המשימות. מתוצאות העבודה וממראיה ייהנו כלל התושבים, תלמידים מורים והורים כאחד. כל המחקרים מוכיחים ומראים שסביבת לימוד ראויה עם מיטב הכלים החינוכיים יוצרת סביבת שהות נעימה ומשפרת את ההישגים הלימודיים. אנו גאים בכך שהפרויקטים הנרחבים שנעשו במהלך החופש הגדול, יתרמו לקידומם של הנושאים הללו"