יוצאים לדרך

גב' ינקו אושרת נבחרה לנהל את חטיבת הביניים באורט שלומי. "אני רואה במצוינות דרך חיים", אמרה.

השבוע, בתום מכרז, נבחרה גב' ינקו אושרת לתפקיד מנהלת חטיבת הביניים באורט שלומי.
גב' ינקו היא אשת חינוך בעלת נסיון של 20 שנה במערכת החינוך והיתה מחנכת, מרצה, מנחה ורכזת. היא נשואה ואם לארבעה ומתגוררת ביישוב גשר הזיו. היא בוגרת תואר ראשון בחינוך, בהתמחות בספרות ולשון עברית, בעלת תעודת הוראה מטעם אוניברסיטת חיפה ובעלת תואר שני במינהל ציבורי למנהלים מטעם אוניברסיטת חיפה. בתפקידה האחרון מילאה גב' ינקו תפקידים של מרצה בקורסי עברית למגזר הערבי במכללת הגליל המערבי, מחנכת כתה,רכזת שכבה ורכזת תוכנית מל"א (מרחב למידה אחר) של אגף שח"ר בחטה"ב רוז בעכו.
"אני רואה זכות גדולה להוביל תהליך חינוכי של ניהול חטיבת הביניים באורט שלומי ולהיות שותפה, עם הנהלת המועצה וצוות אורט שלומי, בהצלחת החינוך בשלומי", מסרה ינקו. "תפיסתי החינוכית מבוססת על כבוד האדם ואהבת האדם, על טיפוח ערכי אהבת הארץ ועל המעורבות בקהילה. אני רואה במצוינות דרך חיים ומובילה פיתוח מנהיגות, מעורבות קהילתית וחדשנות פדגוגית. ייעוד הצוות החינוכי הוא "להילחם" על כל תלמיד על ידי תוכנית אישית ולא לוותר לאף אחד ועל אף אחד, מתוך אמונה שלכולנו יש אחריות.על המסע החינוכי, ערכי ולימודי של התלמיד, לאורך כל הרצף החינוכי שלו".
תגובת ראש המועצה, מר גבריאל נעמן: "גב' אושרת ינקו נבחרה על סמך ניסיונה העשיר, הזדהותה עם חזון בית הספר אורט שלומי והיישוב שלומי, שמבוסס על ציונות ומצוינות לימודית וערכית, לצד תפיסתה הפדגוגית ויכולתה להוביל תהליכי חדשנות ואיכות".