יערית – שלומי


ביערית – שכונת האיכות החדשה של הגליל המערבי מציעות מ.מ. שלומי ורשות מקרקעי ישראל קרקעות ל-104 יח"ד "בנה ביתך", ללא מחיר מינימום, עד 8-6-15

שכונה צפונית חדשה-יערית, שכונת האיכות החדשה של שלומי והגליל המערבי ממוקמת באחת הנקודות היפות ביותר בגליל, בקצה הצפון מערבי של שלומי, בין ההר והיער, מרחבי הנוף החקלאי הפתוחים ולבין הים.

יערית נבנית בתפיסה ובסטנדרטים המביאים לידי ביטוי את שילוב האיכויות הנדיר שמציע שלומי כיישוב לתושביו – טבע כפרי, אופי קהילתי ונוחות עירונית, נגישות נוחה לכלל האזור ולמרכז הארץ, 7 דקות מחוף הים ועשר דקות מהרכבת ונהריה.

יערית תכלול כ-1175 יחידות דיור, רובן צמודות קרקע כאשר עד כה נמכרו מעל ל-380 יחידות.

המכרז הנוכחי (פומבי מספר  חי /2014 /338 ללא מחיר מינימום, עד ה- 8-6-14) כולל קרקעות לכ-104 יחידות מהן כ-44 יחידות ל"בנה ביתך" במגרשים בגדלים הנעים בין 500-850 מ"ר, הכוללים היתרים לבניית תוספת של צימרים לתיירות/קליניקה/משרד.

בנוסף, כולל המכרז קרקעות לכ-60 יחידות "בנה ביתך" על מגרשים בגדלים שונים הנעים בין 270-580 מ"ר.

יערית מתוכננת ומעוצבת כדי להעניק למשפחות צעירות שילוב ייחודי של איכות חיים ומגורים. את השכונה עוטף פארק ירוק לאורך נחל חניתה, ושבילי הליכה ואופניים מאפשרים גישה נוחה אליה. הפיתוח הסביבתי מתאים מאוד למשפחות עם ילדים וכולל כל מה שדרוש לנוחת ואיכות חיים: מעונות יום, צהרונים, גני ילדים, בתי ספר, מגרשי משחקים, אינספור פינות ישיבה, מתקני משחק וספורט, מתנ"ס, מרכז מסחרי ושירותי דת וקהילה.
ביערית יינתן ביטוי למיתוג ולפיתוח הקונספט הייחודי של היישוב והשכונה במסגרת עולם התוכן והתרבות והנוף של יער חורש ועץ.

מאומדנים בלתי מחייבים עולה כי הרוכשים יוכלו להקים בית צמוד קרקע בשטח בנוי של כ-150 מ"ר על שטח של 300 מ"ר בעלות כוללת החל מ-900 אלף ש"ח. המחירים צפויים לעלות משמעותית מכיוון שעליות מחירי הקרקעות והמגורים בשלומי בשנתיים האחרונות היו נמוכות משאר חלקי הארץ והאזור.