פרויקט הלמידה המקוונת של שלומי: העצמת הקהילה שלנו באמצעות חינוך 💻📚 מקוון

ברוכים הבאים לדף פרויקט הלמידה המקוונת של שלומי! אנו מחויבים לספק מגוון רחב של קורסים מקוונים יקרי ערך המותאמים לצרכים הייחודיים של הקהילה המקומית שלנו, הכוללים ילדים, נוער, מבוגרים ובעלי עסקים. על ידי הצעת קורסים אלה, אנו שואפים לטפח צמיחה אישית, לשפר את יכולת התעסוקה ולשפר את הרווחה הכללית של התושבים שלנו.

הקורסים המוצעים:

מבחר הקורסים המגוון שלנו נועד לספק את הצרכים והאינטרסים השונים של חברי הקהילה שלנו:

 1. נערים/ות:
  • קורס CANVA: הציגו לילדיכם את עולם העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית באמצעות קורס ידידותי למתחילים. הם ילמדו את היסודות של יצירת פריטים חזותיים שובי עין באמצעות פלטפורמת CANVA ויבנו בסיס לעיסוקים יצירתיים עתידיים.
 2. צעירים/ות:
  • קורס תכנות Python: צייד את הלומדים הצעירים במיומנויות תכנות יקרות ערך על ידי שליטה ביסודות של Python, אחת משפות התכנות הרב-תכליתיות והנפוצות ביותר בעולם. קורס זה יכסה את יסודות התחביר של Python, מבני נתונים ופתרון בעיות.
  • הגדרת חנות Shopify וקורס דרופשיפינג: נסייע לצעירים לחקור את עולם המסחר האלקטרוני על ידי לימוד כיצד להקים חנות Shopify ולנהל את פעולות הדרופשיפינג. המשתתפים ילמדו את הפרטים הקטנים של יצירת חנות מקוונת, מיקור מוצרים, ניהול מלאי ויישום אסטרטגיות שיווק מוצלחות.
 3. בוגרים/ות:
  • קורס עסקי להכנת אוכל ביתי: הפוך את התשוקה הקולינרית שלך למיזם רווחי על ידי למידה כיצד להקים עסק ביתי להכנת מזון למשלוחים והזמנות. קורס זה מכסה נושאים חיוניים כגון בטיחות מזון, תכנון תפריטים, שיווק ולוגיסטיקה, ומבטיח שלמשתתפים יש בסיס איתן להשיק את עסקיהם.
 4. בעלי עסקים:
  • קורס שיווק דיגיטלי: שפר את הנוכחות המקוונת שלך והגדל את המכירות על ידי שליטה באסטרטגיות שיווק דיגיטלי יעילות. קורס מקיף זה עוסק בקידום אתרים, שיווק במדיה חברתית, שיווק בדוא"ל ועוד, ומעניק למשתתפים את הידע להצמיח את עסקיהם בעידן הדיגיטלי.
  • קורס שיווק ב-YouTube לעסקים קטנים: גלו את העוצמה של שיווק בווידאו ב-YouTube כדי להרחיב את התפוצה שלכם, להגביר את המודעות למותג ולהגדיל את המכירות. למדו כיצד ליצור תוכן וידאו מרתק, למטב את הערוץ שלכם ולמנף את ניתוח YouTube לשיפור מתמיד.
  • קורס CRM לעסקים קטנים: למד כיצד לייעל את תהליכי ניהול הלקוחות שלך באמצעות תוכנת ניהול קשרי לקוחות (CRM). קורס זה ידריך אותך בבחירת מערכת ה- CRM הנכונה, התאמה אישית שלה כך שתתאים לצרכים העסקיים שלך ושימוש בה כדי לשפר את מעורבות הלקוחות ושימורם.

תמיכה נוספת:

כדי להבטיח שהקורסים שלנו יישארו נגישים ויעילים, אנו מציעים את שירותי התמיכה הבאים:

 • מפגשי חונכות: מפגשי חונכות מקוונים קבועים יהיו זמינים כדי לעזור למשתתפים בכל שאלה או אתגר שהם עשויים להיתקל בהם במהלך הקורסים שלהם.
 • הכוונה לקריירה: יועצי הקריירה שלנו יכולים לספק ייעוץ לגבי הזדמנויות עבודה, בניית קורות חיים והכנה לראיונות כדי לעזור למשתתפים להפיק את המרב מהכישורים החדשים שרכשו.
 • אירועי נטוורקינג: אנו נארגן אירועי נטוורקינג כדי לחבר את משתתפי הקורסים עם אנשי מקצוע בתעשייה ומעסיקים פוטנציאליים, ולטפח שיתוף פעולה והזדמנויות חדשות.

כיצד להתחיל:

כדי להירשם לכל אחד מהקורסים שלנו, אנא בקרו ב- https://e-learning.life ועקבו אחר תהליך ההרשמה. תוכלו למצוא מידע מפורט על כל קורס, כולל תוכן הקורס, משך הזמן , הקורסים בחינם לחברי וילדי ארגון שלומי-IMPACT ובתשלום סמלי לתושבי שלומי והסביבה.

פרטי התקשרות:

הצטרפו אלינו לארגון שלומי-IMPACT וביחד נקדם את האינטרסים שלנו ,התושבים ולא של העסקנים והפוליטיקאים המחושקים והמחויבים למי שממן אותם.

טופס שלומי IMPACT

טופס שלומי IMPACT

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top