שלומי IMPACT: פרויקטים קהילתיים לשינוי חיובי בעיר שלנו

תושבי שלומי היקרים, אנו נרגשים להכריז על שורה של פרויקטים קהילתיים שמטרתם לקדם את האינטרסים שלנו ולשפר את הקיימות, החוסן והרווחה של העיר האהובה שלנו. אנו מאמינים שיחד נוכל ליצור קהילה תוססת, מכילה וחושבת קדימה. בדקו את היוזמות שתכננו, ובואו נגרום לשלומי לשגשג! 🌟

1️⃣ יבורך הפרי 🍊 : עזרו לנו לאסוף פירות שאינם בשימוש מהמרחבים הציבוריים וגינות פרטיות, ולשתף אותם עם הציבור. דרושים מתנדבים! הצטרפו למטרה שלנו והפיצו את הבשורה ברשתות החברתיות.

2️⃣ שלומי E-Learning 💻 : שפר את הקריירה ואת הסיכויים העסקיים שלך עם קורסים מקוונים, כולל שיווק דיגיטלי לעסקים מקומיים, תכנות Python, ו- Shopify & dropshipping. הירשמו עוד היום!

3️⃣ שלומי 🌱 הירוקה : קחו חלק באירועי הניקיון, כונני המיחזור והסדנאות שלנו להפחתת פסולת כדי להפוך את העיר שלנו למקום נקי וירוק יותר לחיות בו.

4️⃣ תוכנית 👩 💼👨 💼 חונכות: צור קשר עם אנשי מקצוע מנוסים כדי לקבל הדרכה, תמיכה והזדמנויות נטוורקינג.

5️⃣ שביל 🎨 שלומי לאמנות : גלו ציורי קיר יפים, פסלים ומיצבים של אמנים מקומיים, החוגגים את התרבות וההיסטוריה הייחודית שלנו.

6️⃣ מרכז 🧘 ♀️🚴 ♂️ בריאות קהילתי: הצטרף לשיעורי כושר במחירים נוחים, סדנאות בריאות וגישה לתמיכה בבריאות הנפש כדי לשפר את הרווחה הכללית שלך.

7️⃣ רשת 👵🧓 תמיכה לקשישים : לסייע לקשישים במשימות יומיומיות, הסעות וחברות כמתנדבים, תוך שיפור איכות חייהם.

8️⃣ קואופרטיב 🥦🥕 מזון מקומי: תמכו בחקלאים ממושבי וקיבוצי הסביבה ותיהנו מתוצרת מקומית טרייה במחירים נוחים.

9️⃣ שלומי מייקרספייס 🔧🔨 : גישה לכלים, משאבים ומומחיות כדי ליצור, לחדש וללמוד מיומנויות חדשות בסדנה הקהילתית שלנו.

🔟 תוכנית 🌟 מנהיגות נוער : להעצים את הצעירים שלנו להיות מנהיגים בקהילה שלהם באמצעות סדנאות, ריטריטים ואירועים.

השתתפותך חיונית להצלחתם של פרויקטים אלה. אנו מצפים לעבוד יחד כדי להפוך את שלומי למקום טוב יותר עבור כולם. הישארו מעודכנים לקבלת עדכונים נוספים ודרכים להיות מעורבים! 💚

טופס שלומי IMPACT

טופס שלומי IMPACT

#ShlomiImpact #CommunityProjects #SustainableShlomi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top